110$’dan Az Parayla android windows 8 yükleme Nasıl Başlanır?

Windows 10 Pro for Workstations güncellemeyle daha yüksek performans sunacak

En basit ve en kolay çıkış yolu, cihazınızı yeniden başlatmak/yeniden başlatmaktır. Merhaba ben h1z1 oyununda bu sorunla karşılaştım 1024768 çözünürlüğüm var ne yapmam lazım. Özellikle de R Keras modülü ile. Menüden kişiler veya rehberi seçin. Özel UI düğmesini kullanarak MacOS’ta Google Chrome’da tam ekran moduna geçmeyi tercih ediyorsanız, şunları yapmanız gerekir. Bu yazımızda pasif gelir ve aktif gelir hakkında bilgi vereceğiz. İPhone’unuz açık olduğu sürece alarm çalmaya devam edecektir. Ancak, olağanüstü fotoğraf kalitesi için, kullanıcıların gadget’ın boş belleği için ödeme yapması gerekir. Etik Kurullar, araştırmayakatılacak gönüllülerin hakları, sağlık yönünden güvenliği ve esenliğininkorunması amacıyla araştırma hakkında bilimsel ve etik yönden görüş vermekamacıyla oluşturulan bağımsız kurullardır. Böylelikle siz uykuya dalsanız bile belirlenen süre diliminde televizyon otomatik olarak kapanacaktır. Video akışını gerçek zamanlı olarak görüntülemenizi, bir bilgisayara kaydetmenizi sağlar. Linux, üzerinde matematiksel iþlemci olsun veya olmasýn Intel386SX/DX, 486SX/DX/SX2/DX2/DX4, Pentium ve PentiumPro iþlemcilerde sorunsuzçalýþýr. Ancak, cihazın durumunu dikkatlice takip etmek daha iyidir, böylece bir kulaklık çalışmadığında böyle bir sorunla karşılaşmamak için. Salvatore Settis, Scala Books, Italy 1985. Önyükleme menüsünde, flash sürücünüzü seçin, ardından aşağıdaki pencere görünecektir. Örneğin, 4K film izlemek için doğru kablolara ihtiyacınız vardır. E, sistem / uygulama / con’da barındırıldığını söylüyor.

android windows 8 yükleme Zor Olması Gerekmez. Bu 9 Püf Noktayı Okuyun, Avantajlı Bir Başlangıç ​​Yapın.

Telefon Kapalıyken Alarm Çalar mı?

Bunlar yerini büyük oranda geniş ekranlara 16:9 ve bazı ultrageniş 21:9, 32:9, 32:10 çerçeve oranlarına bırakmışlardır. Merhaba Bünyamin Bey;Yazılımsal sorunlar için hafta içi ve Cumartesi günler 09. Youtube’a telefondan video yükleme işlemi bu kadar basit arkadaşlar. Dil engeli olmadan iletişim kurun. Diğer tüm mesajları almaya ve bunların bildirimlerini Kilitli Ekranınızda görmeye devam edersiniz. C o m / N R / r d o n l y r e s / 9 2 D 7 6 E 2 D 0 8 E 0 4 E 6 B 8 D A 4 5 B 4 8 7 8 F 5 0 D 3 C / 2 3 3 3 / 5. Makale Yazarlığı İçin. Mevcut ev grubuna ait en az bir bilgisayar varsa, yeni bir ev grubu oluşturulamaz. SAR değeri düşük modeller tercih edilmeli. 1 TB’a varan depolamaya sahiptir. Açık bu indirme sayfası Microsoft Edge’de. Simdiden cok tesekkur ederim. Bahsedilen iki yöntemden herhangi birini uyguladığınızda Windows https://hukukidestek.net/android-uygulamalarn-windows-8-e-nasl-yuklerim/ bilgisayarınız yeniden başlayacak ve aşağıdaki ekranı göreceksiniz. Note5 telefonumun arka camı kırıldı fiyatı nekadar dır ve orjinalmidir. Ancak hem Susan Bennett’in iddiası, hem de kendi sesi; Siri’yi seslendirenin o olduğunu gösteriyor. Bazıları ile onların bilgilerine erişebilir, bazılarıyla ise doğrudan mobildeymişiz gibi kullanmak için seçilen APK’ya karşılık gelen uygulamayı kullanmak için çalıştırabilirsiniz. Tüm araç çubukları kaybolur, bu da ekranda daha fazla bilgi görmeyi mümkün kılar. Bundan sonra, yalnızca SSID’yi bilen ve manuel olarak giren istemci ağa bağlanabilir. O zamandan beri, altı farklı “müşteri” ve Mac OS X’in “server ” sürümleri serbest bırakıldı, en son Mac OS X 10. Bittiğinde, pencereyi kapatın. Bu tarih geçmiş olmasına rağmen, Windows sürümünün fiyatı artık eskisi gibi değil, bu güncelleştirmeyi uygulamak için iyi bir neden, Microsoft’un yayınlamayı durduracağı güvenlik güncelleştirmesinin durdurulması olabilir. Nasıl dosyaları aç PC’de APK. NET platformuna dayalı nesneleri işler. Silebileceğini unutmayın.

Kazanan Olmak İstiyorsanız, android windows 8 yükleme Felsefenizi Hemen Değiştirin!

LCD Tv Tamiri Ümraniye

Daha sonra görselde de görebileceğiniz “Gizli öğeler” kutucuğunu işaretleyin. Güvenli Mod üçüncü şahıs uygulamalarının çalışmasını engeller ve yüklenen uygulamaların veya hizmetlerin neden olduğu sorunları giderilirken faydalıdır. Rapidshare zamanlarının programı : youtube da işe yaracağını düşünmezdim. Sıkıştırma işlemini yapıyor ve kişiye iletiyor. Maltepe Laptop Servisi. Tam apple battı batacak derken ipod, yetişti, ardından iphone yetişti, derken ipad durumu düzelttiler. Kaynak: Windows Merkezi Zachary Vücut. Windows 10, cihazınızdaki sorunları bulma ve çözme konusunda uzmanlaşmış birden çok sorun gidericiyle donatılmıştır. Çok şükür böyle bir derdimiz yok ama ölü pikseli olan arkadaşlara bu haber başlığının zerre faydası olacağını sanmıyorum. Şiddet içermeyen coristuvach’lar için, yeni Google Start başlatıcısı ana değişiklik olacak ve bunların dönüşümünü maviye getirecek. Yalnızca telefonunuzun düğmelerini kullanarak Kurtarma modunda sıfırlayabilirsiniz. Bu gönderi, önyükleme yapmayan bir bilgisayardaki verileri nasıl yedekleyeceğinizi gösterecektir. Cihazınıza virüs bulaşmış olabilir ya da girdiğiniz bir internet sitesine verdiğiniz onay sebebiyle bahsettiğiniz problemi yaşıyor olabilirsiniz. Yazılı bir otoportre olan otobiyografinin temel amacı, heykel ve rölyef otoportresi ile aynıydı: bireyin, sonsuzluk karşısında ve iyi değer anlamında tipik özelliklerini özetlemek. Neyse ki, Microsoft, Windows 7’de Windows 7’de eski Windows sürümleri için tasarlanan uygulamaları çalıştırmayı sağlayan çeşitli özellikler içeriyordu. Bu nedenle, dir C:your folder yazmanız yeterli değildir, çünkü bu sadece görünen dosyaları gösterecektir. Aynı gün içerisinde dönüş sağlanacaktır. Rm r Size Sorarak DosyaLarı Siler. Bir sonraki bölümde bir uzak yazıcıya bağlanma hakkında daha fazla bilgi edinin. “Kayıt etmek” y “Pencereyi kapat”. Telefon LG G2Ancak aşağıdaki program ile denendi, siz hangi programı kullanıyorsunuz. Sorusunun cevabı burada yer almaktadır. IMessage ile ilgili en çok sorulan sorulardan derlediğim sorular ve cevapları bu kadar.

Twitter'da Takip Edilecek En İyi 10 android windows 8 yükleme Hesabı

IPhone fotoğraflarda ünlem işareti ne demek ?

Control tuşu basılı olarak tıklatın. 1 2 dakika sürecek tarama işleminin ardından, tarama tamamlandığında modeme bağlı cihazların tam bir listesi sunulmaktadır. Kızarmış piliç tavuk pişirme. Mac ya da PC dizüstü bilgisayarınıza video ve fotoğraf aktarırken ya da interneten büyük boyutlu dosya indirirken disk sürücüde yeterli alan olmadığı gördüğünüzde ne yapıyorsunuz. Xpde işletim sistemlerinde bir devrim yaratmamıştır asıl devrim windows 95dir. Diğer Adaylar F1 ve Esc içerir. Linux’un bu kadar özgür olması beni mutlu ediyor, tüm geliştiricilere başarılar dilerim. Bu konuda ayrıntılı bilgi, internet adresinden alınabiliyor. Yani diski ikiye böleceğiz. Bir aygıtın bir Wi Fi ağıyla iletişim kurabilmesi için, Ortam Erişim Denetimi MAC adresi adı verilen benzersiz bir ağ adresiyle kendini ağa tanıtması gerekir. 4 EXCEL ÇALIŞMA SAYFASI. Yüzde 100’e kadar değil, %80’e kadar şarj ediyorum. Vücudumuz bu duruma gelir gelmez beyne bir sinyal gider Ben depresif bir durumdayım. Bağlanmadan önce ağların listesine bakarak hangi ağların şifreleme ile güvenli olduğunu ve hangilerinin olmadığını anlayabilirsiniz. APK dosyasının ne olduğunu, nasıl indirip açtığınızı anlayalım. Sık Kullanılanlar alanında işaretleyin, “İleri” yi tıklayın;. Adım 2 : Hesap ayarları penceresi açılacaktır. Ürünü çok hızlı bir şekilde gönderdiler 10 dk içinde, ancak mail spam kutusuna geldiği için gelmediğini sanıp satıcıya mesaj attım çok hızlı bir şekilde dönüş sağladı. Lenny bir kısaltmadır İngilizce adı Leonard. İnternet üzerinde animasyonların, reklamların, videoların görüntülemesini sağlayan tarayıcı eklentisi Adobe Flash Player’ın kullanımına son verildiği açıklandı. Bunlar için de kurulum aşamasında, sorunsuz bir şekilde driver kurulumunun yapılması gerekiyor. Normal kulak bud olarak da bilinen bir Q tip tut. Bu, Windows 7 ve önceki sürümlerin yanı sıra birçok küçük Linux dağıtımı için geçerlidir.

İşte android windows 8 yükleme İçin Hızlı Bir Tedavi

19 Mart Dolar Kaç TL Oldu? İşte Dolar, Euro ve Sterlin Fiyatları!

Bu Link Aggregation işlemini nas üzerinde yapmak yeterli olu. DİKKAT: Eğer Geri Dönüşüm Kutusu simgesinin üzerine sağ fare tuşu ile tıklar ve açılan menüden “Geri Dönüşüm Kutusu’nu Boşalt” satırını seçerseniz, buradaki tüm dosyaları silmiş olursunuz. Montaj süresi: 1 Saat. Windows, bağlantınızı algılar ve otomatik olarak düzeltirse, sorunun giderildiğini onaylamak için bilgisayarınızı yeniden başlatın. Ayrıca Knoppix hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, Knoppix the Great Linux Advocate18 ve Knoppix 3. Bu noktada kullanıcıların karşısına birçok antivirüs yazılımı çıkıyor. Yükledikten sonra Windows Live Fotoğraf Galerisini kullanarak videoları ve fotoğrafları almanıza ve Windows Gezginini kullanmanıza olanak sağlayan pencere açılacak. WWDC 2019’da Apple nihayet yakında Mac’teki iTunes’u kapatacağını duyurdu. Telefonunuzu geri yüklemek için e Kurtarma kullanma. Türkiye gelmesi imkansız gibi bir şey. Ve sadece Arch Linux ARM, herhangi bir ARM cihazına kurulabilen evrensel bir sistemdir. Zayvih dodatkіv’i görmek ve önbelleği temizlemek, sorunun diğer ucundan daha azdır. “İndir” i ve “orijinali koru” yu tıklayın. Bazen bazılarını bulabiliriz tam ekranda çalıştırılamaz sebep ne olursa olsun.

Son Yazılar

Kablosuz bağlantı ve source tusundaki wireless display için dongle gerekli. Java gibi eklentilerden de kaçınmalısınız. Tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu istiyoruz. MERHABA TELEFON SAMSUNG GRAND PREMİER SIFIRLADIM ANCAK GOOGLE HESABIMI TANIMIYOR ACIL YARDIM. Ancak karşı tarafın Whatsapp’ında otomatik indirme açıksa bu medyalar cihaza indirildiği için galeriye kaydedilmiş olur. Karo gönderimlerinde 3 üç iş günü içerisinde telefonunuz sizlere teslim edilir. Şarkının boyutu; şarkının uzunluğuna, şarkının kalitesine ve cinsine bağlıdır. Davacıya neredeyse eziyet olan evlilik süresinin, sancılı geçen boşanma sürecinin ve boşanmanın ardından oluşacak manevi yıkımın etkilerinin bir nebze de olsa azaltılması bakımından, davalının aleyhinde 50.

Bizi Takip Edin

Yıllara göre de ayırarak yükleme işlemi tamamlandı. 2 1808091851 Dosya boyutu: 21. Geçen hafta telefonum kapandı. Bu makalede yer alan windows 7 port açma işlemini tüm Windows 7 yüklü VDS sunucularda gerçekleştirebilirsiniz. Neden bir Windows Defender kombinasyonu önerdiğimizi tam olarak anlamanız için makalenin tamamını okumanızı kesinlikle öneririz. Uygunluğunuz çevrimiçi olarak adresinde doğrulanacaktır. 1 full hale getirebilirsiniz. Bu davada davalı kişi işverendir. Buna film yapma ve düzenleme ile fimlerinize hayat katmak için müzik, yazı, filtre ve 3 boyutlu efektler ekleme de dahil. Telefonunuzda bir uygulamaya girdiğinizde arka planda başka bir uygulamanın çalışmasını istemiyorsanız bu ayar tam size göre. State management çok önemli bir kavram Flutter da ve yanlış yapılırsa ciddi performans sorunları oluşuyor. Bu dönem WinXP dönemi gibi değil mecburiyetler var. Kategori: Eğlence İşletim sistemi: Android Fiyat: Beleş. Aygıt yöneticisi yazılımı yüklendikten sonra, indirilen klasörü açın. Bilgiler için teşekkürler. Çözümler tekrar ana sayfada. Bu nedenle yönetici asistanları, işlerinde profesyonelliği arttırma ve iş yönetimi becerilerini geliştirme ile kariyerlerinde yükselme imkanına sahiptir. Kişileri başka bir yere taşıdığınızda “KOPYA” yerine “HAREKET” seçeneğini kullanın. Önceki eylemleri geri almaya devam etmek için bu tuş birleşimini tekrarlayın. Bu çözüm, tüm diski yazılımdan şeffaf bir şekilde şifrelemenize olanak tanır. Bu, Linux’un güzelliğidir. Amaç da tam olarak budur zaten. Ücretsiz antivirüs uygulaması, hızlı ve şifrelenmiş internet erişimi sağlayan günlük 100 MB’lık kotalı VPN ile geliyor. Cat /etc/printcapYazıcıların düzeni. Uzun soluklu bir yapıda olan oyun geniş oyun haritası, polisler, sayısız araç, çeteler ve daha birçok farklı unsuru ile oyunculara unutulmaz bir oyun keyfi vadeder. Hayatın hemen her alanında cep telefonu kullanır duruma gelmişken yeni hat almak gerekebilir. Aygıt üreticisinin web sitesine gidin, ses kartının doğru markasını ve modelini belirtin ve en son sürücüleri indirin. Bazen DOS altında çalışan bir program hatalı çalışmaya başlar veya tuş vuruşlarına vb. 1, Ekim ayında kamuoyuna duyuruldu.

Diğer sitelerde paylaş

Bu tarz şirketlerde alınacak olan maaşlar düşük görünse de üst düzey şirketlere geçmek için sıçrama tahtası yada basamak olarak kullanılabilirler. Şimdi, çift ​​tıklama Kaldırma işlemini başlatmak için en son güncellemede. Şimdi seçenekleri göreceksiniz Verileri temizle ve önbelleği temizle. Aslında, ayrıca bir ev grubu oluştururken, ağı yapılandırın: Ağ algılama ve erişim faaliyetlerinin dahil edilmesini kontrol edin ve ayrıca şifre korumasını kapatın. PathToUpdate sayısının kaç güncelleme eklemek istediğinize bağlı olduğunu ve komutu buna göre değiştirdiğini unutmayın. Bir yönlendirici aracılığıyla, ancak nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz. Bunun dışındaki harfler sırasıyla diğer sürücülere verilir. Sol üstte bulunan turuncu renkli Firefox butonu tarayıcı ayarlarıyla ilgili menüleri bir araya topluyor. Bu programların yanında sürücülerde dahildir , yani bir donanım için 32 bit sisteme göre tasarlanmış driverler 64 bit üzerinde çalışmalar sorunlar hatalar verebilir mavi ekran hataları görülebilmektedir. Kayıt türü’ açılır menüsünü kullanın ve Tüm dosyalar seçenek. Menü bir pencereden görünmüyorsa alt tuşuna bir kez basın. 4DDiG, özellikleri ve faydaları nedeniyle herkes için en güvenilir ve şiddetle tavsiye edilen seçenektir. 70’den fazla farklı yazı tipi vardır, birini kullanırken en fazla çeşitliliğe sahip olanlardan biridir ve bu sosyal ağa ek olarak Facebook veya WhatsApp gibi diğerlerine de uyum sağlar. Yeni bir lisans anahtarı almaya gerek kalmayacak.

İnceleme: Prototip 2

Örneğin Kasım’da yayınlanan Windows güncellemesi, 24GB’a kadar önbellek dosyası saklayabiliyordu. Eksi: LXDE’nin görünümü herkes gibi değil, ancak bu hız için küçük bir ücret. TPM, Windows içinde kullanıma hazır olacaktır. Realtek HD dispatcher’ın değerlendirilmesine gelince, birçok olumlu yönü var. Benzer bir problemim vardı. Bilgisayarınızı yeniden başlat’ı tıklayın. Ay bugün Terazi burcunda ilerlerken, gizli durumlara ya da tam olarak yönetemediğiniz konulara dikkat edin. Realtek HD Manager’ın yeni bir sürümünü kurarken, yeni bir arayüz görüyoruz. Tamam denildiğinde verilen satır ve sütun değeri kadar boş tablo açılır. Teklifi kabul ediyorsanız “Anladım” ı veya girişlerinizi birleştirmek istemiyorsanız “İptal” i tıklayın. Bundan sonra, Defender kalıcı olarak devre dışı bırakılacak ve her zamanki gibi başlatmaya çalıştığınızda, sistem bir hata verecektir. Learn English Daily de offline çevrimdışı erişim özelliği bulunan İngilizce öğrenme uygulamalarından olsa da, biz bu özellik konusunda bazı sıkıntılar yaşadık. Typ in de adresbalk https://, waarbijhet IP adres van de IPv4 standaardgateway is de beugels zijn niet inbegrepen. Yazılarını kendilerinin yazması. Devam etmek için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Tar arşivine aynı dosya konumunda yer alan yeni isimli klasörü eklemeye çalışalım. Arkadasim sana tavsiye eger telefonun akilli telefon ise play store ye norton antivirius yaz o programi ondir varsa kendi temizler zaten virisun bulasmasinida engeller. İşletim sistemi sınıfları ve ağların kendileri şunlardır. Bizlere instagram adresimizdende takip ederseniz seviniriz.

Google Wifi, Wifi ağ sistemi, 85 m²’ye kadar kapsama, çift hızlı

Ellis, Robert, The Armenian Origin Of The Etruscan, Biblioteca Bodleiana, London 1861. Bu şekilde sizlere FreeDOS kavramını ve bir FreeDOS notebook veya desktop bilgisayar alırsanız neler yapmanız gerektiğini gayet basit, herkesin anlayabileceği, yalın bir şekilde anlattım. Dll bulunamadığından program başlatılamıyor” “vcruntime140. Mlsf boylede silinmez. Bakınız: Sesler ve sessize alma. Ardından, önünüzde bir kayıt veya daha doğrusu yazılım ve sistem yazılımı ayarlarını arayabileceğiniz ve gerekirse çalışması için ayarları değiştirebileceğiniz bir pencere açılacaktır. “SLB” Kısa Süreli Destek SLB Linux Sürücüleri Kısa Süreli Sürücüler, geliştiricilere ve ilk uygulayıcılara Uzun Süreli Sürücülere entegrasyondan önce yeni özelliklere erişim sağlar. Şimdi hocam telefonu şarja takıyorum internet kapalıyken biraz zaman geçtikten sonra birden dıt edip ekran açılıyor ama ekrana bildirim gelmiyo bu durumu 2. Remix OS’yi bir PC’ye kurmak oldukça basittir, ancak sıradan kullanıcılar için bu görev zor olabilir. Ve daha önce yeni bir numara almak zorunda kaldım. Sonrasında imlecin hemen yanında küçük bir menü açılacaktır. PIN kodu oluşturulmuştur. TeamViewer, FTP sunucusu gerekmeden büyük dosyaları son derece hızlı bir şekilde aktarmanızı sağlar. Suçu ve suçluyu övmek, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Com sitesine devam etmek için bu kutuyu işaretleyin. Çağrı kalitesi güçlü bir sinyal ile iyi. Testte ayarladığımız çözünürlüğün ne olduğunu söylemeden, bunu bilmelerini istedik. Exe Askıya alındı ​​hatası bu nedenle sizi rahatsız ediyor olabilir. Tavsiye edeceğiniz uygulamalar yada başka birşey var mıdır. 30 adımla kurulumu tamamlayabilirsiniz. Görev yöneticisini kullanma Burada ilke, ilk yöntemdekiyle aynıdır, ancak daha fazla eylemin yapılması gerekir. Uzak bir bilgisayar için Msinfo32 aracılığıyla yapılandırma bilgilerine göz atmak için.

Win10 lisans

En büyüğünden yararlanın bilgi portalı MSN, Xbox Live çevrimiçi oyun servisi, Windows Phone uygulama mağazası. İkisini senkronize etmek mi istiyorsun. Zararlı yazılım geliştirenlerin ilk olarak eski işletim sistemlerini hedeflediği de biliniyor. Yazıcının ağ bağlantısı durumunu kontrol edin. Yönetici ; burada işaretli onay kutucuğu ile zararlı kod ve virüslerin bir başka program yükleme çalışmasında diğer tüm kullanıcılara bilgi vermesini sağlamaktadır. Alt tuşu basılıyken Altçizgi düğmesini tıklatın. Note 5 Gold Yan kasa kırıldı fiyatı nedir. Fıkrasının b bendi uyarınca hükme esas alınamaz. Merhaba murat tolgaparayi vergi dairesinemi yatirdin yoksa bankaya mi. Bazı durumlarda Güvenli Mod, Bildirimlerdeki Güvenli Mod bildirimine dokunularak devre dışı bırakılabilir. HTML5, zaten şimdiden galip, çünkü flash da olsa css de olsa ne olursa olsun, zaten HTML 4’ün içine gömülü. Bu riskleri yönetmek için ne yapılması gerektiğine dair bazı ipuçları. Bazı üreticiler ekranın bir köşesine “Hepsini Kapat” butonu yerleştirmişler. Biz de yaşlandı, duruldu, ilaçlarını da düzenli alıyor artık herhalde dedik. Tam bir lisans yaklaşık 205$’a mal olurken, Home veya Pro’dan bir yükseltme yaklaşık 125$’a mal olacak. Daha fazla okuma: Fabrika Sıfırlamasından Sonra Android’den Kayıp Fotoğraflar Nasıl Kurtarılır>. Bu arada, yazılım sürümü hakkındaki bilgiler, zaten tanıdık olan “dişli” simgesinin altında sol köşede bulunan “i” düğmesi kullanılarak görüntülenebilir. Her şeyim kapalıyken kendi kendine hızlı şarj bitiyor. Programı test edin ve ardından “İleri” düğmesine tıklayın. Sevgili Just Dance yetkilileri ben Just Dance istiyorum ama annem alamıyor çünkü, bir müşteri temsilcisi bulamıyor, bize lazım olan paketi belirleyemiyoruz. Merhabalar ayarlardan uygulama gelistirici bolumunde ekran boyutunu yanlislikla degistiridim. Genelde konsoldaki basit komutlar için kullanılır. Sisteminizin ses çıkış aygıtı hatası göstermemesinin nedenlerinden biri, bozuk aygıt sürücüleridir. ” Şimdi gadget, iTunes’un ayarlandığı bir bilgisayarla aynı ağda bulunduğunda otomatik olarak senkronizasyon gerçekleştirir.